O SKUNK.SK

SKUNK je skratka nášho sloganu – Spravodajstvo a kvalita  – u nás bez kompromisu. Ako hovorí náš slogan – spravodajstvo je precízne, vyšperkované a v neposlednom rade kvalitné. Od roku 2019.

SKUNK je možné nájsť na jeho adrese https://www.skunk.sk úplne zadarmo.

OTÁZKY A ODPOVEDE:

Ako funguje newsletter SKUNK.SK? Každú nedeľu podvečer (raz za týždeň) Vám príde na mail to najlepšie zo SKUNK.SK z týždňa pred tým. Váš email je v bezpečí podľa https://www.skunk.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/ a nikdy nebude použitý na nič iné ako na posielanie týždňového výberu. Prihlásiť sa môžete tu

Môžem sa pridať k a písať články na SKUNK.SK? Skúste napísať buď na náš facebook správu alebo na mail redakcia@skunk.sk * a dozviete sa či niekoho hľadáme.

Môžem Vám poslať obrázky na uverejnenie a poprípade dostať za ne honorár? Bez predchádzajúcej dohody, prosím neposielajte – skončia v koši bez prečítania. 

Chcel by som kontaktovať redakciu SKUNK.SK, kde tak môžem urobiť? Náš email je redakcia@skunk.sk *.

*Keď pošlete mail na redakcia@skunk.sk vaše údaje (e-mail) sú spracované v súlade so zásadami o ochrane osobných údajov . Ak tam pošlete mail súhlasíte s týmito podmienkami.

 

 

Pre toho kto nepochopil čo je táto stránka:

Gratulujeme! Šanca, že nechápete čo je táto stránka je asi taká ako, že vyhráte v športke jackpot. Ste výnimočný - facebookové obrázky Vám neklamali.

SKUNK.SK je satirická stránka s vtipmi.

Ustáva Slovenskej republiky chráni satiru ako formu slobody prejavu. SKUNK.SK používa vymyslené mená vo všetkých svojich príspevkoch okrem prípadov, keď satirizuje verejne známe osoby, hocijaká podobnosť so skutočnými osobami z tých ostatných(vymyslených) je čisto náhodná.
SKUNK.sk nie je zameraný pre osoby mladšie ako 18 rokov.